Допоміжне меню

korr
tyzhden-prava
qiFsB_croper_ru444

Відбулося засідання ЕПК

29.03.2017Распечатать   Теги:

29 березня 2017 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Харківської області з порядком денним:
1. Про роботу Архівного відділу Барвінківської районної державної адміністрації з установами, підприємствами та організаціями списку юридичних осіб – джерел формування НАФ, які передають документи до зазначеного архівного відділу.
Доповідачі – Троян О.В., начальник Архівного відділу Барвінківської районної державної адміністрації, та Гнезділо О.С., начальник відділу організації та координації архівної справи, обліку та довідкового апарату Державного архіву Харківської області.
2. Про стан забезпечення збереженості документів Харківського національного медичного університету.
Доповідач – Дайнеко Л.Г., завідуюча архівом Харківського національного медичного університету.
3. Про розгляд удосконалених описів справ, що зберігаються в Державному архіві Харківської області.
Доповідач – Пантелєєва Л.Є, заступник начальника відділу організації та координації архівної справи, обліку та довідкового апарату Державного архіву Харківської області.
4. Про розгляд списків юридичних та фізичних осіб, з якими працюють архівні відділи Борівської, Зачепилівської, Кегичівської, Печенізької та Чугуївської районних державних адміністрацій Харківської області.
Доповідач – Гнезділо О.С., начальник відділу організації та координації архівної справи, обліку та довідкового апарату Державного архіву Харківської області.
5. Про якість науково-технічного впорядкування документів Департаменту містобудування та архітектури Харківської обласної державної адміністрації.
Доповідач – Михасенко Л.О., начальник відділу формування НАФ та діловодства Державного архіву.
6. Про результати розгляду положень про архівні підрозділи та експертні комісії, номенклатур справ, описів справ постійного зберігання та з особового складу, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до НАФ (члени ЕПК).

Залишити коментар

Оберіть мову

Архів новин

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Реєстрація

Зареєструватися
Besucherzahler russian ladies
счетчик посещений