- Державний Архів Харківської Області - http://archives.kh.gov.ua -

Відбулося засідання ЕПК

31 липня 2019 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Харківської області з порядком денним:

1. Про розгляд та погодження примірних номенклатур справ профспілкових організацій:
– районних, міських, селищних, сільських організацій профспілки, ППО ЗВО, які мають штатних працівників, ведуть господарську діяльність та здійснюють бухгалтерський облік;
– районних, міських, селищних, сільських організацій профспілки, ППО ПТНЗ,які не мають штатних працівників, але ведуть господарську діяльність та здійснюють бухгалтерський облік;
– сільських, селищних організацій профспілки, ППО ЗЗСО, ЗДО, ПТНЗ, які не мають штатних працівників, не ведуть господарську діяльність та не здійснюють бухгалтерський облік.
2. Про виведення та введення із списку юридичних осіб – джерел формування НАФ, які передають документи до Державного архіву Харківської області.
3. Про розгляд пропозицій експертних комісій установ, підприємств та організацій щодо визначення строків зберігання документів, не передбачених діючими переліками типових документів.
4. Про результати розгляду положень про архівні підрозділи та експертні комісії, номенклатур справ, описів справ постійного зберігання та з особового складу, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до НАФ.