- Державний Архів Харківської Області - http://archives.kh.gov.ua -

Архівний відділ Чугуївської РДА провів семінари для керівників служб діловодства, архівних підрозділів, голів та членів експертних комісій установ і організацій

2  та 9 жовтня 2019 року Архівним відділом райдержадміністрації  проведено семінари для керівників служб діловодства, архівних підрозділів, голів та членів експертних комісій установ і організацій, які є джерелами формування Національного архівного фонду. У семінарах взяли участь працівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, сільських, селищних та районної рад, комунальних підприємств та закладів Чугуївського району та ін.
Начальник Архівного відділу районної державної адміністрації Олена Савінова ознайомила присутніх із законодавством про Національний архівний фонд та архівні установи. Під час роботи семінарів заслухано питання щодо складання номенклатури справ, роботи експертної комісії. Розглянуто та обговорено питання щодо порядку проведення експертизи цінності документів, формування та оформлення справ, що підлягають архівному зберіганню, та порядку складання паспорта архівного підрозділу.