- Державний Архів Харківської Області - http://archives.kh.gov.ua -

В архіві відбувся семінар з підвищення кваліфікації для працівників архівних установ області

6 та 7 листопада 2019 року в Державному архіві Харківської області відбувся семінар з підвищення кваліфікації для працівників архівних установ за темою: «Організація роботи архівних відділів райдержадміністрацій та міськрад Харківської області».
Під час проведення семінару були заслухані та обговорені такі питання:
1. Про планування роботи архівних відділів районних державних адміністрацій та архівних відділів міських рад міст обласного значення на 2020 рік та про звітність за 2019 рік.
2. Про організацію формування та комплектування архівного відділу документами Національного архівного фонду (експертиза цінності документів).
3. Про основні недоліки у веденні державного обліку, виявлені 2019 року під час комплексних та тематичних перевірок стану роботи архівних відділів працівниками Державного архіву Харківської області.
4. Про особливості оформлення облікових документів щодо результатів перевіряння наявності справ та стану документів архівними відділами районних державних адміністрацій та міських рад міст обласного значення.
5. Про стан виконання Плану-графіка першочергового приймання документів у 2019 році та планування даної роботи на 2020 рік.
6. Про підготовку планово-звітної документації трудових архівів.
7. Про виконання архівними установами запитів юридичних та фізичних осіб на підставі архівних документів та оформлення архівних довідок (копій, витягів).
8. Про нові надходження до ДІФ Державного архіву Харківської області.