- Державний Архів Харківської Області - http://archives.kh.gov.ua -

У Чугуївському районі провели семінар для працівників служб діловодства та архівних підрозділів, голів і членів експертних комісій юридичних осіб

5 та 6 лютого 2020 року Архівним відділом Чугуївської райдержадміністрації проведено семінар для працівників служб діловодства та архівних підрозділів, голів і членів експертних комісій юридичних осіб, у діяльності яких утворюються документи Національного архівного фонду.

У семінарах взяли участь представники державних органів, органів місцевого самоврядування, закладів охорони здоров’я та інших установ району, а також члени комісій з ліквідації структурних підрозділів райдержадміністрації.
Начальник архівного відділу райдержадміністрації Олена Савінова повідомила про підсумки роботи з архівними документами та станом організації діловодства в установах району у 2019 році та пріоритетні напрями роботи на 2020 рік.
Заслухано питання щодо порядку передавання документів у разі припинення установи.
Розглянуто та обговорено питання щодо формування та оформлення справ, що підлягають архівному зберіганню, складання архівних описів справ, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, тощо.