Допоміжне меню

korr
tyzhden-prava
qiFsB_croper_ru444

Архів припиняє роботи з виконання генеалогічних запитів

05.02.2015Распечатать

Державний архів Харківської області припинив роботи з виконання генеалогічних запитів через перебільшене завантаження працівників архіву іншими видами робіт.
Для пошуку інформації для виявлення Вашого родоводу працівникам архіву потрібна значна кількість часу і штату для цього виду робіт, яким архів, на жаль, не розраховує. У разі необхідності архів надає інформацію щодо конкретних осіб, якщо відомі їх рік, місце народження (шлюбу, смерті), дівоче прізвище, віросповідання.
Архів надає письмову інформацію, що містить дані про склад фондів, науково-довідковий апарат, перспективи дослідження, рекомендації щодо місця зберігання документів. У разі виявлення документів заявник може отримати їх копії та архівні довідки.
На запити, що потребують тривалого дослідження, заявнику рекомендується самостійно проводити пошук інформації за документами архіву у читальному залі архіву, який працює щоденно з 9-00 до 17.30, крім суботи та неділі, другої та останньої п’ятниці місяця (санітарний день) (вул. Мироносицька, 41, м. Харків).
Для оформлення в читальному залі архіву необхідно мати паспорт та 2 фото 3х4.
Генеалогічні дослідження, що проводяться сторонніми особами, здійснюються в читальному залі архіву тільки за наявності нотаріально завіреної довіреності від зацікавленої особи.
Відповідно до ст. 11 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про інформацію» не допускаються збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та захисту прав людини. До конфіденційної інформації про фізичну особу належать, зокрема, дані про її національність, освіту, сімейний стан, релігійні переконання, стан здоров’я, а також адреса, дата і місце народження. Кожному забезпечується вільний доступ до інформації, яка стосується його особисто, крім випадків, передбачених законом.
Згідно зі ст. 21 даного закону конфіденційною є інформація про фізичну особу, доступ до якої обмежено. Конфіденційна інформація може поширюватися за бажанням (згодою) відповідної особи у визначеному нею порядку відповідно до передбачених нею умов, а також в інших випадках, визначених законом.
Відповідно до с. 16 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи» доступ до документів Національного архівного фонду, що містять конфіденційну інформацію про особу (прізвище, ім’я по батькові, дата, місце народження, освіта, сімейний стан, релігійність ін. тощо), а також створюють загрозу для життя чи недоторканності житла громадян, обмежується на 75 років від часу створення цих документів, якщо інше не передбачено законом. Раніше зазначеного строку доступ здійснюється з дозволу громадянина, права та законні інтереси якого можуть бути порушені, а в разі його смерті з дозволу спадкоємців.

2 Коментарів до “Архів припиняє роботи з виконання генеалогічних запитів”

 1. 31.01.2018; 13:35:01, Dr. Ludwig Ballani :

  Ludwig Ballani
  Buchenwaldplatz 6
  D-99423 Weimar

  Людвіг Баллані
  Бухенвальдплац 6
  D-99423 Веймар

  Шановні архівісти!

  Я сімейний дослідник, який шукає інформацію про походження нашої сім’ї.

  Член нашої сім’ї народився у Харкові / Харкові.

  МАКС УЛМАНН, народився 9 травня 1924 року в Харкові / СРСР.

  Моє питання: чи справді цей сертифікат про народження існує сьогодні і в якому архіві?

  Чи можете ви допомогти мені чи я можу зв’язатися?

  З найкращими побажаннями

  Людвіг Баллані

  —–
  Sehr geehrte Archivare,

  ich bin Familienforscher, der Informationen zur Herkunft unserer Familie sucht.

  Ein Mitglied unserer Familie ist in Kharkiv/Kharkov geboren.

  Es ist MAX ULMANN, geboren am 9.MAI 1924 in Kharkov/UdSSR.

  Meine Frage ist: Existiert diese Geburtsurkunde heute noch und in welchem Archiv befindet sie sich?

  Können Sie mir weiterhelfen oder an wen kann ich mich wenden?

  Mit freudlichen Grüßen

  Ludwig Ballani

  • 02.02.2018; 14:40:47, Государственный архив Харьковской области :

   Доброго дня! Будь ласка зверніться на електронну пошту архіву archive_kh@arch.gov.ua або зателефонувавши за номером (057) 731 26 62

Залишити коментар

Оберіть мову

Архів новин

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Реєстрація

Зареєструватися
Besucherzahler russian ladies
счетчик посещений