- Державний Архів Харківської Області - http://archives.kh.gov.ua -

На веб-сайті держархіву відкривається постійно діюча рубрика “Герої не вмирають…”

На виконання Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 “Про вшанування подвигу Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні” у березні 2015 року Державним архівом Харківської області проведено роботу зі збору матеріалів про харків’ян – учасників Революції Гідності. Результатом цієї роботи стало формування Колекції документів про харків’ян – учасників Революції Гідності. Основним джерелом комплектування стали інтернет-ресурси.
Колекція містить документи на паперовій основі, фото- та відеодокументи. Ці матеріали присвячені пам’яті Героїв Небесної Сотні, харків’ян Євгена Котляра та Владислава Зубенка. Наразі триває робота зі збору документів про Героя Небесної Сотні харків’янина Юрія Паращука, які поповнять щойно сформовану архівну колекцію.
На веб-сайті Держархіву Харківської області розпочинає діяти постійна рубрика “Герої не вмирають…”, [1] в якій буде репрезентовано матеріали з нової архівної колекції. Рубрику відкривають спогади рідних, знайомих та друзів Героя Небесної Сотні Євгена Котляра, що знайомлять з людиною надзвичайно мужньою, з чистою, відкритою душею, світло якої робило, всіх хто перебував поруч, кращими. Птахом називали його друзі височінь, його польоту передається словами Олени Новицької: “Он как будто взял на себя ответственность за весь мир и никак не мог подвести…”