Допоміжне меню

korr
tyzhden-prava
qiFsB_croper_ru444

Участь у дипломатичному приймі у Надзвичайного і Повноважного посла Латвійської Республіки в Україні

20.03.2015Распечатать   Теги:,

18 березня 2015 року на запрошення посольства Латвійської Республіки в Україні начальник відділу організації та координації архівної справи Державного архіву Харківської області Ольга Гнезділо взяла участь у дипломатичному прийомі Надзвичайного і Повноважного посла Латвійської Республіки в Україні Аргіти Даудзе, який відбувся у рамках робочого візиту до м. Харкова. На заході були присутні заступник голови Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична, директор Латвійської Академічної бібліотеки Вента Коцере, директор Департаменту економіки і міжнародних відносин Віктор Коваленко, головний архітектор Харківської області Михайло Рабінович. Також на дипломатичний прийом були запрошені представники Юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого, Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна та багато інших.
Співпраця Державного архіву Харківської області та Академічної бібліотеки Латвійського університету розпочалася з 2010 року. Результатом став вихід у світ у 2011 році збірника архівних документів та матеріалів «Латыши на Харьковщине». Збірник містить документи і фотоматеріали середини XIX – 80-х років XX ст., які стосуються латишів, що волею долі опинилися на території Харківщини. Ці документи зберігаються у фондах Державного архіву Харківської області і переважну їх більшість опубліковано вперше.
У ході співпраці Державного архіву Харківської області з директором Академічної бібліотеки Вентою Коцере і Центром краєзнавства Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна у Державному архіві були виявлені документи про життя та творчість латиського архітектора Юлія Цауне, що допомогло відкрити пам’ятний знак цьому видатному архітекторові на житловому будинку по вул. Сумський 44/2, автором проекту якого був він сам.

Фото з сайту ХОДА

Залишити коментар

Оберіть мову

Архів новин

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Реєстрація

Зареєструватися
Besucherzahler russian ladies
счетчик посещений