- Державний Архів Харківської Області - http://archives.kh.gov.ua -

Місце служби – Афганістан

Шановні відвідувачі сайту!

На нашій виставці представлено нові надходження документів до особового фонду Г.І. Ломакіна, учасника бойових дій в Афганістані, заступника голови Харківської міської спілки ветеранів Афганістану та Колекції документів про учасників бойових дій на території інших держав у 1962 – 1989 роках.
Особисті документи Ломакіна Геннадія Івановича та учасника бойових дій в Афганістані Момота Олександра Олександровича надійшли до архіву у 2017 році.
Момот Олександр Олександрович народився 29 травня 1964 року в м. Харків. Після закінчення десятого класу середньої школи працював водієм. З 11 лютого 1984 року по 17 січня 1986 року Момот О.О. перебував на військовій службі на території Республіки Афганістан. Починав службу у званні “рядовий”, закінчив – у званні “молодший сержант”. Під час виконання службових обов’язків на території Республіки Афганістан військовослужбовець військової частини №2066 Момот О.О. отримав контузію. Знаходився на стаціонарному лікуванні в військовій частині № 2528 м. Душанбе. 5 жовтня 1985 року Момота О.О. нагороджено медаллю “За боевые заслуги”. По закінченню військової служби, у 1986 році, повернувся до Харкова. 29 квітня 2014 року Момот Олександр Олександрович помер в Харкові. До Державного архіву Харківської області документи передав Ломакін Геннадій Іванович.
З документами, що присвячені темі “афганської війни” ви можете також ознайомитися на on-line виставках “Одвічний біль Афганістану” [1](з особового фонду Ломакіна Геннадія Івановича) та “Афганистан болит в моей душе” [2].

Перелік документів до виставки [3] (файл у форматі Pdf- 111 Кб)