Допоміжне меню

korr
tyzhden-prava
qiFsB_croper_ru444

Участь у відкритті нового приміщення Архівного відділу Валківської РДА

18.12.2018Распечатать

18 грудня 2018 року відбулося відкриття нового приміщення Архівного відділу Валківської районної державної адміністрації Харківської області.
У заході взяли участь голова районної державної адміністрації Войтенко В.І., голова районної ради Оноша В.П., Валківський міський голова Скрипніченко В.В., начальник відділу організації та координації архівної справи, обліку та довідкового апарату Державного архіву Харківської області Гнезділо О.С.
У гості до архіву також завітали: секретар Валківської міської ради, відповідальна за трудовий архів Кривич А.І. зі своєю архівною помічницею Гутнік В.В., колеги-архівісти: колишній начальник Архівного відділу Валківської райдержадміністрації Коваль В.М., начальник Архівного відділу Краснокутської райдержадміністрації Дубинка О.Л. і головний спеціаліст того ж відділу Солонецька Л.І., а також архівіст ТОВ «НВСЦ «Харківський народний архів» Новосел К.С.
Начальник Архівного відділу Валківської райдержадміністрації Литвиненко Н.Ю. виразила подяку голові Харківської обласної адміністрації Світличній Ю.О. та керівництву Державного архіву Харківської області за сприяння у виділенні коштів з обласного бюджету на капітальний ремонт відведеної архіву будівлі, голові та депутатам Валківської районної ради – за фінансування за районною програмою розвитку архівної справи, керівництву і всьому колективу районної державної адміністрації – за допомогу у перевезенні обладнання, архівних коробок з документами, прибиранні приміщень після ремонту.
Начальник відділу Державного архіву Харківської області Гнезділо О.С. передала привітання від керівництва і працівників Державного архіву Харківської області, а також оголосила подяку начальнику Архівного відділу Литвиненко Н.Ю. за сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання посадових обов’язків та з нагоди відзначення Дня працівників архівних установ.

Оберіть мову

Архів новин

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Реєстрація

Зареєструватися
Besucherzahler russian ladies
счетчик посещений