- Державний Архів Харківської Області - http://archives.kh.gov.ua -

“Афганистан болит в моей душе” (на відзначення Року учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану)

On-line виставку «Афганистан болит в моей душе…» підготовлено у рамках відзначення Року учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.
До уваги відвідувачів сайту – фотографії, спогади учасників бойових дій в Афганістані, листи до батьків, статті про події афганської війни 1979–1989 рр., надруковані в інформаційному журналі Харківської міської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) «Интернационалист», що відклалися в Колекції документів про учасників бойових дій на території інших держав у 1962 – 1989 роках Державного архіву Харківської області.
Окремо представлено збірку фотодокументів та матеріалів “Дембельський альбом” (на CD-R диску), підготовлену заступником голови Харківської міської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Г. Ломакіним та фотохудожником Л. Куліковим із матеріалів особових архівів учасників бойових дій в Афганістані 1979–1989 рр, що знаходиться на збереженні в держархіві області, а також цифрові копії фотодокументів про події періоду війни в Афганістані 1979–1989 рр., що зберігаються в Харківській міській спілці ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).
У представленому відеоряді – і трагічне забарвлення, і філософське глибоке осмислення, і мужність та сила духу.
Виставка наче спрямовує поклик до суспільства: повернімось обличчям до історії, пам’ятаймо загиблих, шануймо живих !

Перелік документів до виставки  [1]