Допоміжне меню

korr
tyzhden-prava
qiFsB_croper_ru444

Вакансії

03.01.2019Распечатать

 Перелік вакантних посад  державних службовців у Державному архіві Харківської області станом на 3 січня 2019 року 

Назва структурного підрозділу

Посада

Шт. од.

Апарат управління директор

1

Апарат управління заступник директора

1

Відділ фінансово-господарського забезпечення начальник відділу – головний бухгалтер

1  

 Перелік вакантних посад службовців у Державному архіві Харківської області станом на 3 січня 2019 року 

Назва структурного підрозділу

Посада Шт. од.

Відділ забезпечення збереженості та реставрації документів

архівіст I категорії 1

Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби. Затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 246

Перелік тестових питань на знання законодавства 

Інтерактивний он-лайн тренажер “Тестування на державну службу” 

Порядок проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком (Постанова Кабінету Міністрів України від 25.03.2015 № 171). (файл у форматі PDF – 177 Кб)

Порядок атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою (Постанова Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 р. № 301)

УВАГА! Відповідно до статті 28 Закону України «Про державну службу» учасник конкурсу, який не пройшов конкурсний відбір, має право оскаржити рішення конкурсної комісії щодо конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорій “Б” і “В” – до центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби, або до суду.
Скарга на рішення конкурсної комісії подається не пізніше ніж через 10 календарних днів з дня отримання письмового повідомлення про результати конкурсу.
Учасник конкурсу, який оскаржує рішення конкурсної комісії, зобов’язаний повідомити про це відповідну конкурсну комісію з наданням копії скарги.
Про результати розгляду скарги центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби, повідомляє учасника конкурсу, який подав скаргу, не пізніше 14 календарних днів з дня надходження скарги та в разі встановлення факту порушення направляє керівнику державної служби в державному органі, в якому проводився конкурс, обов’язкову для виконання вимогу про скасування результатів конкурсу.
Також згідно зі статтею 29 Закону України «Про державну службу» другий за результатами конкурсу кандидат на зайняття вакантної посади державної служби має право на призначення на таку посаду протягом одного року з дня проведення конкурсу, якщо посада стане вакантною, а також у разі, якщо переможець конкурсу відмовився від зайняття посади або йому відмовлено у призначенні на посаду за результатами спеціальної перевірки. Інформація про те, що відповідна посада стала вакантною, повідомляється другому за результатами конкурсу кандидату протягом п’яти календарних днів.

Оберіть мову

Архів новин

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Реєстрація

Зареєструватися
Besucherzahler russian ladies
счетчик посещений