Допоміжне меню

tyzhden-prava
qiFsB_croper_ru444

Архів на радіо і телебаченні

23.11.2018Распечатать

2018

16 листопада 2018 року головний спеціаліст відділу інформації, використання документів та документального забезпечення Державного архіву Валентина Плисак взяла участь у зйомках телепроекту «Вшанування пам’яті загиблих від Голодомору» Національної суспільної телерадіокомпанії України UA: Перший.
Сюжет вийде в ефір 24 листопада 2018 року на телеканалі UA: Харків у програмі «Твій ранок» з 8.00 до 9.30.

7 листопада 2018 року головний спеціаліст відділу інформації, використання документів та документального забезпечення держархіву області Валентина Плисак надала інтерв’ю кореспонденту Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» стосовно документів про Голодомор 1932-1933 років на Харківщині, що зберігаються в архіві.

Інформація буде опублікована на сайті «Укрінформ новини» напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів.

2017 

3 жовтня 2017 року у приміщенні Державного архіву Харківської області (пр-т Московський, 7) відбулось відкриття виставки документів та матеріалів «До Дня захисника України».
На виставці представлено документи з фондів державних архівів Харківської, Волинської, Чернівецької областей, Центрального державного історичного архіву України (м. Київ), Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України.
Експозиція виставки розкриває тему звитяжної історії українського козацтва – національного символу мужності, честі та людської гідності, основної рушійної консолідуючої сили на різних етапах творення та відстоювання української державності.
Виставку відвідали кореспонденти газети «Слобідський край» та українського інформаційного телеканалу «ПравдаТУТ».
Начальник відділу інформації, використання документів та документального забезпечення Марія Іванівна Ельксніт надала інтерв’ю журналістам стосовно матеріалів, представлених на виставці.

2016

26 січня 2016 року головний спеціаліст відділу інформації та використання документів архіву Валентина Плисак надала інтерв’ю журналісту Харківської обласної державної телерадіокомпанії Валентині Кульчицькій стосовно матеріалів, представлених на виставці «До Дня пам’яті жертв Голокосту »
Сюжети вийдуть в ефір телерадіокомпанії 26 січня о 18.10 у вечірньому випуску «Новини Харківщини» та 27 січня о 8.10 в інформаційній програмі «Ранок з обласним».

Того ж дня архівну виставку документів «До Дня пам’яті жертв Голокосту» відвідали кореспонденти телеканалу «News one», ТРК «Симон», телевізійної служби новин «Вісті», Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» та представники прес-служби Харківської міської ради.
Головний спеціаліст відділу інформації та використання документів архіву Валентина Плисак надала інтерв’ю журналістам стосовно матеріалів, представлених на виставці, яка відкрилася цього дня у приміщенні архіву.
Сюжети про виставку вийдуть в ефір у вечірніх випусках новин телеканалів, а інформація – на інтернет-порталах.

2015

18 вересня 2015 року головний спеціаліст відділу інформації та використання документів архіву Валентина Плисак надала інтерв’ю журналісту телеканалу «Simon» стосовно матеріалів, представлених на виставці «Партизани Харківщини» (до Дня партизанської слави в Україні), яка відкрилася цього дня у приміщенні архіву.
Сюжет вийде в ефірі телеканалу «Simon» 18 вересня о 18.30 у «Новинах «Об’єктив».

22 січня 2015 року головний спеціаліст відділу інформації та використання   документів Держархіву Харківської області Олена Сафонова надала інтерв’ю журналісту Харківської обласної державної телерадіокомпанії Валентині Кульчицькій стосовно матеріалів, представлених на виставці, присвяченій Дню Соборності України, яка відкрилася цього дня у приміщенні архіву. Сюжет вийшов в ефір телерадіокомпанії  22 січня у вечірніх новинах о 18 годині 10 хвилин.

2014 

18 вересня 2014 року головний спеціаліст відділу інформації та використання документів архіву Валентина Плисак надала інтерв’ю журналісту Харківської обласної державної телерадіокомпанії Валентині Кульчицькій стосовно документів, які будуть представлені на виставці «Усі сили на боротьбу з ворогом» (до Дня партизанської слави в Україні), що відкриється 19 вересня 2014 року у приміщенні архіву.
Сюжет вийде в ефір телерадіокомпанії 22 вересня у ранкових новинах о 8 годині 10 хвилин.

26 червня 2014 року головний спеціаліст відділу інформації та використання документів архіву В.А. Плисак надала інтерв’ю журналісту Харківської обласної державної телерадіокомпанії Валентині Кульчицькій про відкриття у приміщенні архіву виставки документів «Тернисті шляхи харківської інтелігенції». Сюжет вийшов в ефір у вечірніх новинах телерадіокомпанії, а також у мовознавчій і народознавчій програмі «Аз».

Тернисті дороги харківської інтелігенції (запис з програми “Аз”)

Того ж дня  головний спеціаліст відділу інформації та використання документів архіву В.А. Плисак надала інтерв’ю журналісту Харківської обласної державної телерадіокомпанії Валентині Кульчицькій про склад документів держархіву області періоду Великої Вітчизняної війни. Сюжет вийде в ефір найближчим часом у програмі «На жорнах війни».

На жорнах війни

Сюжет з ефіру телеканала ОТБ присвячений виставці архівних документів “Тернисті шляхи харківської інтелігенції”, у програмі бере участь головний спеціаліст відділу інформації та використання документів Плисак В.А.

Сюжет з ефіру телеканала ОТБ присвячений виставці “Афганистан болит в моей душе”

2013

21 листопада 2013 року у приміщенні архіву по проспекту Московському, 7 відкрилася виставка документів «Жертвам Голодомору 1932-1933 років на Харківщині присвячується», приурочена до Дня вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. в Україні.
Матеріали, представлені на виставці, розкривають передумови, перебіг та наслідки Голодомору 1932-1933 років у Харківській області.

ВИСТАВКА 80-річчя Голодомору 21.11.13 – 18.

Сюжет  з ефіра канала ОТБ  під час проведення прес-туру представників харківських ЗМІ до Державного архіву Харківської області за участю заступника голови – керівника апарату Харківської облдержадміністрації  Василя Хоми. 30.11.2013 р.

 

Начальник відділу інформації та використання документів Ельксніт М.І. надає кореспонденту обласного радіомовлення Харківської обласної телерадіокомпанії коментарі до архівних документів on-line виставки «Дробицький Яр: де пам’ять і туга зійшлися навіки (до Дня пам’яті жертв Голокосту).

На жорнах війни(Ельксніт)06 03 20-00

Сюжет про генеалогічні дослідження у Державному архіві  Харківської області, який вийшов в ефір 2 березня 2013 року на ТРК “Simon”

Сюжет про роботу Державного державного архіву  Харківської області,  який вийшов в ефір 4 лютого 2013 року на телеканалі “ФОРА”

2012

Інтерв’ю директора держархіву області Момот Л.М. та начальника відділу організації та координації архівної справи для медіа-групи Об’єктив-новини – “Архивные документы Харьковщины отвезут в ломбард. Место для хранения бумаг искали несколько лет”

2011

Інтерв’ю директора архіву Момот Л.М. про підсумки виконання програми підтримки розвитку архівної справи в Харківській області на 2007-2010 рр. Телеканала “АТВК”, передача “Харківські новини”.

Сюжет про відкриття виставки до Дня 8 березня. “Харьковчанки разных эпох”. Медія група “Об’єктив”. 1 березня 2010 р.

2010

Передача Харківського обласного телебачення “Віддзеркалення”. Інтерв’ю директора Державного архіву Харківської області Момот Л.М.

Радіопередачі “Новини” та “Огляд подій тижня” інтерв’ю начальника відділу Чернявської Т.В. про роботу виставок архівних документів “Пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. присвячується”. 24 та 27 листопада 2010 р.

Передача “Об’єктив позиція” на телеканалі “Сімон”. Інтерв’ю директора держархіву області Момот Л.М. про діяльність архіву. 10 вересня 2010 р.

Передача “Факти” телеканал “ISTV”, сюжет про історію створення садибно-паркового комплексу с. Шарівка Богодухівського району Харківської області. Коментарі до архівних документів, які містять інформацію про вищезазначений комплекс, надала начальник відділу організації та координації архівної справи Гнезділо О.С. 16 серпня 2010 р.

Сюжет про пошук нового приміщення для Державного архіву Харківської області. Агентство “Медіапорт”. – 12 серпня 2010 р.

Передача “Новини” радіо “Слобожанщина” сюжет з інтерв’ю директора держархіву області Момот Л.М. про основні напрямки роботи та проблеми держархіву області. 20 липня 2010 р.

Передача “Мурафський шлях” сюжет з інтерв’ю директора держархіву області Момот Л.М. про публікаторську роботу архіву та виконання запитів громадян генеалогічного характеру, обслуговування користувачів, що працюють в читальному залі архіву та проводять генеалогічні дослідження. 19 липня 2010 р.

Сюжет про аварійне приміщення архіву по просп. Московському, 7. Агентство “Медіапорт”. 16 липня 2010 р.

Передача “Новини” ОТБ та “Харківські новини” 7 каналу в ефір вийшли сюжети з інтерв’ю директора держархіву області Момот Л.М. про відвідування держархіву області заступником голови-керівником апарату Харківської обласної державної адміністрації Хомою В.В. 15-16 липня 2010 р.

Передача “Українські новини” сюжет з інтерв’ю директора держархіву області Момот Л.М. про роботу читацької конференції “Історія храмів Харківщини”. 8 липня 2010 р.

Передача “Новини” телебачення ОТБ, сюжет з інтерв’ю директора держархіву області Момот Л.М. про роботу із запитами громадян та наявність у держархіві області документів з особового складу. 5 липня 2010 р.

Передача на телеканалі “Сімон” сюжет про розвиток електричного трамвая в м. Харків, підготовлений на підставі документів держархіву області (коментарі надала начальник відділу інформації та використання документів Чернявська Т.В.). 24 квітня 2010 р.

Передача Харківської обласної ТРК “Невідомі висоти”, сюжет про документи, що зберігаються в фондах держархіву області та висвітлюють події Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років на Харківщині. 8 квітня 2010 р.

Оберіть мову

Архів новин

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Реєстрація

Зареєструватися
Besucherzahler russian ladies
счетчик посещений